Zamów pomiar

Specjaliści w montażu ogrodzeń systemowych i modułowych

Skontaktuj się z nami
Location
Szrapki 24, 63-012 Dominowo
Social Media

Oferta

PRESCOOferujemy kompleksową usługę montażu bram i ogrodzeń

Świadczymy usługi montażu ogrodzeń systemowych, modułowych, panelowych, siatkowych oraz tarasów z desek kompozytowych, montażu furtek, bram oraz automatyki do bram, a także rozbiórkę starych ogrodzeń.
Firma PRESCO zajmuje się montażem ogrodzeń (systemowych, modułowych, metalowych) o zróżnicowanym wzornictwie i wymiarach. Doświadczenie zdobywane przez 8 lat w realizacjach ogrodzeń Klientów indywidualnych oraz instytucji publicznych, pozwala zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości. Naszą domeną jest wysoka jakość, kompleksowa i fachowa obsługa, kontakt od wyceny, przez realizację, po serwis pogwarancyjny.
Nasza oferta obejmuje doradztwo i pomoc w zakupie ogrodzeń renomowanych producentów, konsultację projektu ogrodzenia, montaż i serwis.

FAQNajczęściej zadawane pytania

wykonanie wykopów, ławy, ułożenie i zalanie bloczków, osadzenie słupków, montaż: furtki, bramy dwuskrzydłowej, przesuwnej, automatyki do bram, przęseł, paneli, siatki.
Koszt wykonania i montażu ogrodzenia zależy od kilku czynników. Jednym z najważniejszych jest wielkość inwestycji. Im większe ogrodzenie, tym wyższy będzie koszt materiałów oraz dłuższy czas montażu. Istotny jest także zakres usługi: naszym klientom oferujemy kompleksowe wykonawstwo, ale także demontaż i utylizację starych rozwiązań (elementów konstrukcyjnych ogrodzeń, bram i furtek).
Oferujemy bezpłatny pomiar oraz ocenę sytuacji montażowej na terenie Wielkopolski. Nasi fachowcy doradzą także wybór najlepszego rozwiązania, dostosowanego do potrzeb i wymagań inwestora, a także do jego możliwości budżetowych.
Możesz skorzystać z usługi

Nasza ofertaOferujemy fachowy montaż bram i ogrodzeń

Oferujemy różnorodną ofertę, najwyższą jakość, bezpieczeństwo i kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji od projektowania po obsługę posprzedażową.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz usług: