Zamów pomiar

Specjaliści w montażu ogrodzeń systemowych i modułowych

Skontaktuj się z nami
Location
Szrapki 24, 63-012 Dominowo
Social Media

O firmie

Nasza ofertaZamontujemy Tobie ogrodzenie!

Oferujemy różnorodną ofertę, najwyższą jakość, bezpieczeństwo i kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji od projektowania po obsługę pomontażową. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz usług.
  • Montaż by zapewnić sprawny, niezawodny i elastyczny montaż o nieograniczonych możliwościach, dopasowany do potrzeb klienta i dostosowany do estetyki otoczenia
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny by przywrócić komfort, bezpieczeństwo i niezawodność sprzętu.
  • Doradztwo w zakupie wyrobów na wysokim poziomie, produkowanych w UE i z najlepszych surowców, trwałych, ekonomicznych i estetycznych, dostosowanych do projektu klienta.

Misja firmy

Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.

Wykonujemy bezpłatny pomiar ogrodzeń przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Dzięki specjalistycznej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu naszych fachowców, możemy zagwarantować najwyższą możliwą jakość usług.

Naszym celem jest pełne zadowolenia klienta. Dokładamy wszelkich starań, by proces zakupu przebiegł jak najszybciej i jak najwygodniej.

Z tego powodu oferujemy także możliwość demontażu i utylizacji starych ogrodzeń. Nasi klienci mogą wybierać spośród wielu wariantów zarówno w zakresie technologii, jak i sposobu wykończenia.

Nasza ofertaKompleksowa usługa montażu bram i ogrodzeń

Świadczymy usługi montażu ogrodzeń systemowych, modułowych, panelowych, siatkowych oraz tarasów z desek kompozytowych, montażu furtek, bram oraz automatyki do bram, a także rozbiórkę starych ogrodzeń.
Firma PRESCO zajmuje się montażem ogrodzeń (systemowych, modułowych, metalowych) o zróżnicowanym wzornictwie i wymiarach.
Ogrodzenia systemowe
Ogrodzenia modułowe
Ogrodzenia panelowe
Ogrodzenia z siatki
Tarasy z deski kompozytowej

PRESCOHistoria firmy