Zamów pomiar

Specjaliści w montażu ogrodzeń systemowych i modułowych

Skontaktuj się z nami
Location
Szrapki 24, 63-012 Dominowo
Social Media

Oferta

polargos.pl-milton-wizka-milton-v2

Montaż ogrodzeń modułowych

Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę montażu bram i ogrodzeń, w tym także pozostałych sprzedawanych przez nas produktów. Nasza kompleksowa usługa obejmuje wykonanie wszystkich niezbędnych czynności związanych z przygotowaniem zakupionego produktu do funkcjonowania w miejscu przeznaczenia

Sam wybór i zakup bramy czy ogrodzenia to nie wszystko. Aby rozwiązania te funkcjonowały prawidłowo, należy je zamontować w odpowiedni sposób. Właściwe prace instalacyjne powinny być poprzedzone oceną sytuacji montażowej, weryfikacją warunków na miejscu inwestycji i wykonaniem pomiarów. Dzięki temu zakupiony produkt może być dopasowany do miejsca przeznaczenia i funkcjonować tam bezawaryjnie.

Co składa się na zakres montażu ogrodzeń?

  • wykonanie wykopów, ławy, ułożenie i zalanie bloczków, osadzenie słupków,
  • montaż: furtki, bramy dwuskrzydłowej, przesuwnej, automatyki do bram, przęseł, paneli, siatki.

Koszt wykonania i montażu ogrodzenia zależy od kilku czynników. Jednym z najważniejszych jest wielkość inwestycji. Im większe ogrodzenie, tym wyższy będzie koszt materiałów oraz dłuższy czas montażu. Istotny jest także zakres usługi: naszym klientom oferujemy kompleksowe wykonawstwo, ale także demontaż i utylizację starych rozwiązań (elementów konstrukcyjnych ogrodzeń, bram i furtek).

Oferujemy bezpłatny pomiar oraz ocenę sytuacji montażowej na terenie Wielkopolski. Nasi fachowcy doradzą także wybór najlepszego rozwiązania, dostosowanego do potrzeb i wymagań inwestora, a także do jego możliwości budżetowych.